הלן- נערת הליווי המושלמת

הלן הייתה מושלמת, אני עבדתי בזמני הפנוי באותו משרד מדהים שאכלס נערות ליווי איכותיות שרצו השלמת הכנסה והמדינה לא אפשרה להם. הקורונה גמרה לא מעט אנשים והלן חברות שלה מצאו עבודה מושלמת באותו משרד של ולאדי המדהים שנתן לכל אחת ואחד את ההזדמנות להתפרנס בכבוד. כל יום הייתי יושב עם הלן, היא סיפרה לי שהיא עבדה כעצמאית אבל אחרי הקורונה היא נכשלה כמו כולם ונאלצה למצוא  כמוני עבודה אחרת. עם הזמן נקשרנו, היינו מדברים לתוך הלילה ובמסגרת שהייתי עובד שם שומר היה לנו יותר קל להיפגש.

יום אחד שכולם היו בחוץ והיה משעמם לקחנו גו'ינט ויין וישבנו על הגג של המבנה, מדברים על הכול, על החיים ואז משהו לא צפוי קרה- הלן נישקה אותי ואני לא יכולתי להתנגד לכך.

היא נישקה, הרגשתי את השפתיים שלה על השפתיים שלי, היא הייתה מיומנת וסקסית שאפילו פעם אחת הייתי בטוח כי היא חלק מהבנות המועסקות באותם שירותי ליווי מדהימים בהם עבדנו. היה לה פוטנציאל ואת זה יכולתי לקלוט לפי הנשיקות והמגע שלה. היא חיבקה אותי, פתאום השפתיים שלי פגשו בצוואר המדהים שלה, הלשון שלי החליקה בכל מקום ואז נשיקות קטנות, מרגיש איך החזה שלה מזדקר אליי ואני דוחף את היד לתוך החולצה שלה ומרגיש איך זה מלטף אותי איך זה רוצה שאשים את השפתיים שלי ואלקק כל חלק.

התיישבתי על הכיסא והיא התיישבה עליי, מזיזה את החצאית ואת התחתונים ואני מרגיש את הזין שלי ממלא אותה, מזיין אותה חזק. היא רוכבת עליי, קופצת עליי ואני מרגיש איך היא נהנית, הראש שלה מוטה לאחור והוא מוצץ לה את הפיטמה ומלקק אותה מסביב בתאווה גלויה. אחר כך היא מסתובבת עם הגב אליו יושבת עליו ומזיינת אותו הפוך בעוד הידיים שלו מדי פעם החזה שלה ואז בתוך הכוס שלה, משחק עם הדגדגן הזקור בעוד היא כולה רוטטת ורוצה עוד ועוד … "זיין אותי חזק עוד אני רוצה עוד" היא צועקת לעברו והוא ממשיך להקפיץ אותה על הזין שלו בתאווה גלויה.

"בואי ניכנס לחדרים" הוא אומר לה והם נכנסים פנימה, הלן נערת הליווי נשכבת על המיטה – אחת מיני נערות ליווי באילת , הוא מפסק את רגליה ומלקק לה את הכוס, מכין אותה שוב לחדירה האין סופית שלו. הוא מלקק הכול ואת פנים הירכיים שלה היא צועקת ומתחננת אליו שיזיין אותה חזק… "אני מענה אותך עוד קצת" הוא מגחך וממשיך ללקק אותה בתאווה עד שזהו בשלב מסוים היא מרימה אותו אליה ומרגישה איך הזין הזקור שלה מוצא מקום בתוך הכוס הרטוב שלה- מזיין אתה בתחילה בעדינות ואז חזק, שומעים את הלמות הגוף שלהם ואת הזיון עצמו, הריחות באוויר והם מזדיינים בטירוף בדיוק ברגע שהם שומעים דפיקה חזקה בדלת… הם נבהלים ואת הדלת פורץ המאבטח השני שבוהה בהם… הוא נכנס מבלי לשאול יותר מדי מוציא את האיבר שלו מהמכנסיים ובעוד היא מזדיינת בטירוף היא מוצצת לו את הזין והנה הוא מצטרף לחגיגה בעצמו…

הם מגיעים לאורגזמה מטורפת והיא ממשיכה למצוץ למאבטח הנוסף… "אוח לא ידעתי שיש אחלה עובדים במסגרת שירותי ליווי שאני עובדת בהם" אומרת והם צוחקים וממשיכים לערבב את ההנאה עם הדגדוג הנעים ובסופו של דבר מגיעים יחד לפורקן שלא משאיר יותר מדי לדמיון… "אין ספק"

 אומר אחד מהם… "את החוויה הזאת צריך לחדש מדי פעם וכל פעם עם אחת אחרת הרי יש מבחר מטורף של נערות ליווי אז למה לא לגוון ?