הסיפור שלי עם מירי – נערת ליווי לוהטת מבית שירותי ליווי לוהטים

את מירי אני לעולם לא אשכח, בדיוק שנפרדתי מאשתי התחשק לי להתפרע והיזיזות שהיו לי ברשימה חלקן התחתנו, חלקן נעלמו ונשארתי ככה מבלי שאף אחת אמיתית תגיע, תקשיב לי והכי חשוב תספק אותי כמו שתמיד רציתי. אז יזמתי את זה, התקשרתי למשרד שאמרו לי שהוא אכן מעולה ומקפיד על נערות ליווי באשקלון ללא פשרות והפקידה ענתה לי יחסית מהר. סיפרתי לה שראיתי מישהי מדהימה בשם מירי באתר, מישהי שנראית אסרטיבית, סקסית ביותר, בעלת חזה מושלם והכי חשוב נראה שהיא תדע מה לעשות ואיך לגרום לי להגשים כל פנטזיה. "קלעת בול" אמרה לי הפקידה וכך מצאתי את עצמי מתקשר עם מירי ישירות, קבענו להיפגש בכניסה למלון בו אני לעיתים לוקח חדר, מלון מפואר וחדרים שאין לתאר.

פתאום, דפיקה בדלת "מי זו" אני שואל קצת בצחוק מסוים והיא מחייכת אליי, הנה מירי בדיוק כמו בתמונה, נשמעת נעימה אבל נראית בדיוק אותו דבר. שירותי ליווי לא אכזבו אותי הפעם חשבתי לעצמי ופתחתי את הדלת לרווחה כך שתוכל להיכנס. היא נכנסה, בלונדינית מדהימה עם שיער מהמם שאין לתאר, חזה שופע, חצאית מיני שלא משאירה מקום לדמיון וגרביון רשת מושלם- וואו איזו סקסית בדיוק כמו שאני אוהב.

מזגתי לנו שמפניה מהבקבוק שהיה ליד והמוסיקה ברקע הובילה אותנו לריקוד חושני ומגניב כשתוך כדי היא שואלת אותי מה אני עושה בחיים ואני אומר לה ובגדול? לא מבזבזת זמן ונותנת את כל כולה ללא פשרות. הפנים שלי בתוך החזה שלה, אוח כבר עכשיו הרגשתי את הזקפה שלי עליה. תוך כדי שאנחנו רוקדים היא הצמידה את הפנים שלי יותר ויותר לפנים שלה, דפקה לי נשיקה ודחפה את הלשון שלה, מרטיבה את הפה שלי ופתאום לופתת את השיער שלי לאחור ונותנת לי ביס בצוואר. היד שלי ירדה לאט ובזהירות לחצאית שלה, משם לתחתונים שהזזתי ואז האצבעות החלו לחקור את הכוס המושלם שלה. האצבעות שיחקו בתוך הכוס שלה וזה היה כיף, היה לה כוס צר ורק לדמיין את הזין שלי בתוכה עשה אותי עוד יותר חרמן.

נשכבתי על הספה, היא פיסקה את רגליי, אחזה בזין שלי והחלה למצוץ אותו בלהט, מכניסה בתחילה את חלקו העליון ואז במהירות בולעת את הזין עד הגרון מוציאה ומכניסה ואני מרגיש את המגע החם שלה עליי ומת לגמור לה בתוך הפה אבל לא, אני רוצה לגמור לה בתוך הכוס ולהרגיש את החום האמיתי שלה. פתאום ללא הסברים היא זזה, מתיישבת לי על הזין ומתחילה לרכוב עליי ולזיין אותי חזק ובטירוף, אוח, אני מת לגמור לה בפנים, הכוס שלה צר וחם ואני מרגיש מדהים. היא מתיישבת ומזיינת אותי בחוזקה ואני לא יודע אם בכלל היה לי באמת זיון כזה מזה זמן רב.

"אתה נהנה" שואלת אותי ואני רק מהנהן עם הראש מסובב את הגב שלה אליי ומזיין אותה בדוגי סטייל מטורף כשהידיים שלי בו זמנית על הדגדגן שלה. היא גונחת בטירוף ואני מרגיש שעוד שנייה אני גומר… "אני גומרת" היא צועקת לעברי ואני לא יכול יותר ומשפריץ לתוך הקונדום את כל הזרע שאגרתי מזה זמן רב. נשכבנו זה לצד זו, מעשנים את הסיגריה של אחרי … "וואלה שירותי ליווי ליגת על" אני אומר לה והיא מחייכת ואומרת לי "תביא לי שכטה מהסיגריה