יום כיף במרכז עם נערות ליווי

עידן היה בחור נאה ותמים בן עשרים ושתיים, כשמצא את עצמו עומד מתחת לחופה עם חברת נעוריו שמרית. הם היו זוג צעיר מאד, תמים, שניהם גדלו ביישוב מרוחק בדרום הארץ, ולא ידעו הרבה על החיים. בגיל עשרים וחמש כבר גידלו שלוש פעוטות, עידן עבד בשתי עבודות ושמרית נשארה בבית עם הקטנות, תמיד עייפה ומרוטה. שניהם שאלו את עצמם, האם אלה החיים שהובטחו להם, ולמה בגיל עשרים וחמש הם מרגישים ומתנהגים כמו אנשים בני שבעים. ערב אחד, בעודם צופים בטלוויזיה, עידן התבונן בשמרית, שנחרה לידו בעייפות, חתיכת במבה דבוקה לה לסנטר. מהרגע שהתחתנו, היא הזניחה את עצמה לחלוטין. השמינה מאד, לא טיפלה בעצמה, לא טרחה אפילו להסיר שיער מהרגליים, הפסיקה להתאפר. למרות הצעתו של עידן שתעשה לייזר, שתלך לקוסמטיקאית או למספרה מדי פעם, שמרית פשוט הפכה לאשה לא מושכת, וגרוע מכך, לאשה עצבנית ומדוכאת, שלא אכפת לה שהיא לא מושכת. פתאום הנייד שלו השמיע צפצוף. עידן הרים אותו בחוסר עניין. קפצה לו ידיעה חדשותית כלשהי, אך מה שתפס את תשומת לבו הייתה פרסומת בצד, שהציגה אשה יפהפייה וחייכנית.

האם אי פעם אני אשכב עם בחורה יפה ומטופחת? זה יכול לקרות?

עידן הציץ על אשתו הישנה, והקליק על הפרסומת בלב הולם. לנגד עיניו עלו תמונות של בחורות יפהפיות, מטופחות, שמחות ומזמינות. הלב שלו התחיל לדהור. היה לו ברור שזה אתר של נערות ליווי, ושהן זמינות לו עבור סכום זה או אחר. מעולם, לפני כן, הוא לא חשב אפילו על נשים אחרות. אבל אשתו היתה כל כך חמוצה והוא היה בכל זאת בסך הכל בחור בן עשרים וחמש, שהחיים שלו סגרו עליו מוקדם מדי. באצבע רועדת הוא לחץ על חלון יצירת קשר, וקבע ליום שלמחרת עם בחורה בשם קייסי, בתל אביב הרחוקה.

ההתרגשות לפני המפגש עם נערת ליווי

עידן לא הצליח לעצום עין כל הלילה מרוב התרגשות ולחץ. שלוש פעמים הוא נכנס לאתר כדי לבטל את המפגש, והתחרט. גם בעבודה היה לא מרוכז, ויצא מוקדם יותר, בתירוץ שהוא לא מרגיש טוב. הוא הגיע הביתה, לתדהמתה של אשתו, התקלח, אמר לה שהוא הולך לרופא, ובשעה ארבע בדיוק התייצב בדירתה של קייסי, ברחוב שקט וצדדי של צפון תל אביב.

כשלחיים האפורים שלך נכנסת פתאום אשה מהממת – נערת ליווי מדהימה

עידן נדהם לגלות שקייסי היא נערה רגילה לחלוטין. שמחה, בעלת ביטחון עצמי גדול, יפה מאד, עם עיניים בהירות ונמשים חמודים סביב אפה. כשהיא התפשטה נשימתו נעתקה. כבר הרבה זמן שהוא לא חשף לגוף כה יפה ומטופח, עור חלק, ריח נעים של קרם גוף יוקרתי. הוא הרגיש כאילו הוא קפץ פתאום לחיים מקבילים בהם הוא גבר צעיר ומשוחרר ללא מחויבויות, שרוצה ויכול ליהנות ולשמוח.

ידו ליטפה את רגלה הארוכה של קייסי, כל גופו נדרך בשל המגע הזר בבחורה היפה והשמחה הזו, שבניגוד לאשתו לא נרתעה ממנו אלא להיפך, התחככה בו עד שהזקפה שלו כמעט קרעה את מכנסיו, ולאחר מכן היא הסירה את מכנסיו, והכניסה את איברו לפיה, שהיה חם מאד ומגרה מאד, ותוך שלוש דקות הוא פשוט גמר בקול תרועה וכמעט התעלף. זו היתה הפעם הראשונה בחייו שהוא חווה מין אוראלי, והוא ידע שברגע זה הוא מתמכר – מתמכר למין טוב ושמח ולקייסי החמודה.

לצאת ולקרוע את העיר הגדולה עם קייסי

אחרי ששניהם התקלחו ביחד, הוא חשב שהיא תסלק אותו מדירתה, אך לקייסי היו תוכניות אחרות. "בא לך ללכת לאכול? אני רעבה", היא אמרה. הם ירדו לבית קפה מתחת לבית שלה. היא סיפרה לו שהיא סטודנטית לאמנות, ושלמעשה היא כבר יכולה להרשות לעצמה לא לעבוד יותר כי חסכה מספיק כסף, אבל שהיא פשוט נהנית מזה – במיוחד עם בחורים צעירים ונאים כמו עידן.

התברר שהם בני אותו גיל, ואפילו אותו מזל אסטרולוגי. לאחר שאכלו ושתו, הצטרפה אליהם קים, חברה של קייסי, והשלושה יצאו להסתובב בעיר.

עידן הרגיש כמו בחלום, הוא לא האמין שכל הכיף הזה נמצא במרחק של שעה ורבע נסיעה מביתו, ושהוא יכול לעשות את זה בכל פעם שמתחשק לו. באותו יום הוא קבע עם קייסי וגם עם קים, אבל זה כבר יחכה לסיפור אחר…