מימוש הפנטזיות באמצעות דירה דיסקרטית בצפון

הכרנו בבית מלון במסגרת העבודה, הייתה לכל העובדים השתלמות והגיעו מגוון של עובדים מכל מיני סניפים ושם הוא ישב, מחויך, מעונב מדהים, חתיך שאין לתאר, חייך אליי ואני אליו- הוא באמת עשה לי את זה ובפרט שכל הבנות התגודדו סביבו, מעניין אם הוא נשוי, אבל למי זה משנה, אני נשואה הוא נשוי וכל כך מתחשק לי לצאת מהמסגרת המשעממת שיצרתי לעצמי- אולי זה הוא? שנים שחיפשתי מישהו להגשים את הפנטזיות שלי ולחזור למסגרת הזוגית שיצרתי בעל כורחי. לא, לא ממש אהבתי את הזוגיות שלי אבל הילדים עדיין קטנים כך שמבחינתי אין לי לאן לברוח אבל לממש את הרגעים האלו זה בהחלט דבר שארצה לעשות.

פתאום בתוך החלומות שלי שאני ככה בוהה בכיוון בו היה הוא מגיח מאחורי ואומר "נעים מאוד" אני מרוגשת מהמעמד הוא ממש הבחין בי.

הוא חייך אליי שאל מאיפה אני איזה סניף אני עובדת וכל זה ואני כמובן עניתי לו. בשלב מסוים לקחנו בירה ויצאנו החוצה למרחב של הבריכה. "שקט כאן יותר נעים" אמר ואני רק חייכתי ואישרתי את דבריו.

הוא סיפר לי שהוא גם הגיע להשתלמות ומפה לשם החלה השיחה ללכת לכיוונים אישיים יותר. הוא סיפר לי שהוא חי בנישואין שהוא לא ממש אוהב אבל.. "בשביל הילדים את יודעת" אמר ואני הבנתי אותו, זו הרי הייתה הבעיה שלי – בן זוגי לא מקיים איתי יחסים כמו בעבר ואני תוהה אם לו עצמו יש מאהבת.

שתינו עוד בירה ומבלי להרגיש, העניינים קצת התחממו, הוא התקרב אליי והחל לנשק אותי, עצרתי אותו- זה מה שהיה חסר לי שמישהו יראה אותנו ואז הוא הציע לי הצעה.. "אנחנו בצפון אף אחד לא מכיר אותנו כאן בואי נשכור דירה דיסקרטית" חייכתי, לרגע נבהלתי אבל הסכמתי, העיקר שאף אחד לא ייראה או ישמע אותנו. אז הגענו לדירה, הוא הזמין בחשאיות דירה מדהימה מבלי שאף אחד יהיה נוכח- הצלחנו לחמוק בשקט אל המקום המדהים הזה. הצפון אכן זו חוויה שאין לתאר הדירה שחיכתה לנו השקיפה לכל הנוף המדהים הזה וכל מה שהיה אפשר לעשות זה לנהל את השיחות הקטנות מבלי שאף אחד יהיה או יתערב בכך.

הדקות התלהטו מעצמן, פתאום הרגשנו צורך להתקרב, מצאנו אחלה מקום, זו באמת דירה דיסקרטית ששווה לחזור אליה. כל אחד רצה לחוש את החוסר שלו באחר והחרמנות גאתה אף היא. הוא נשיק לי את הצוואר, דוחף את הלשון שלו עמוק לתוך הפה הרטוב שלי, הנשיקות שלו מחרמנות בטירוף, יורד שוב אל הצוואר, משם חופן את השד הזקור שלי בידיו ומזיז את החזייה. הוא מלקק לי את הפיטמה והכול בעדינות שאין כדוגמתה. הוא מנשק המון, זה כל כך נעים שאין לתאר. אני נשכבת על הגב והוא מפשיט אותי כמו תינוקת, מתרגשת נוכח העובדה שהנה זה קורה.

הוא מסיר ממני את תחתוניי ואני נשארת רק עם החצאית, הוא יורד לי, מכניס את הלשון שלו עמוק לתוך הכוס הרטוב שלי וכל מה שאני רוצה זה שהוא יחדור, קודם יחדור וייתן לי את מה ששכחתי. הוא מלקק את הכוס שלי ואני מביאה אותו אליי, הזין שלו מול הפנים שלי, משחק לי עם האצבעות בכוס הרטוב ואני מוצצת לו את הזין בהנאה גלויה. הוא גומר לי בפנים ואני מלקקת את הזרעים שלו בהנאה ומבינה – זה רק החלק הראשון יהיה לזה המשך.