נערת ליווי סינדי באה לביקור

סינדי הייתה החברה הכי טובה לאורך התיכון. בחורה ג'ינג'ית שמנה וממושקפת ממוצא אמריקאי, שהייתה אשת הסוד שלי לאורך שנות התיכון הקשות והמייגעות. אני הייתי גבוה כמו אנטנה ורזה, מחוצ'קן, שקוע בלימודים ומוציא ציונים מושלמים – אבל לא מקובל בכלל ובנות די התרחקו ממני, במיוחד מלכת הכיתה גלי, שהייתה ממציאה עלי שירים מעליבים, היות וידעה שאני מאוהב בה. סינדי מצידה הייתה תמיד דלוקה על כוכב כדורסל זה או אחר מהשכבה, שכמובן לא שם עליה כי היא הייתה סינדי השמנה והמסכנה ממש כמו נערת ליווי בטבריה . כשהתגייסתי לצבא, היא חזרה לארצות הברית עם ההורים שלה, והקשר בינינו התנתק. הבנתי שהיא התחתנה בגיל צעיר ולא ידעתי איך קוראים לה כעת, בשביל לנסות למצוא אותה באינסטגרם. בינתיים אני הקמתי חברה, פיתחתי תוכנת משחקים מהפכנית, ומכרתי אותה לחברה מסינגפור ששילמה לי עשרה מיליון דולר. 

עם הכסף מגיע התיאבון, וגם הבחורות היפות

מהרגע שהתפרסמו עלי הידיעות שהפכתי למיליונר בגיל עשרים ושש, פתאום התחלתי לקבל פניות מבחורות שבעבר לא התקרבו אלי אפילו בשביל להעתיק שיעורים. אחרי המכירה נהניתי מזמן פנוי, אז התחלתי לפתח את עצמי בחדר כושר, הלכתי לקוסמטיקאית שהעלימה לי את הפצעים שעוד נותרו לו מגיל הנעורים, אימצתי תספורת חדשה ובגדול נראיתי טוב, – חתיך וגם עשיר. אחת הפניות שקיבלתי בפייסבוק הייתה מגלי, מלכת הכיתה שלנו, שפתאום התעניינה בי. מאחר והייתי מאוהב בה כל תקופת התיכון, לא יכולתי לסרב לחיזורים שלה. התחלנו לצאת, והיא עברה לגור אצלי, בדירת היוקרה בתל אביב. יום אחד קיבלתי טלפון ממספר לא מזוהה. "אמיר? זאת סינדי. אני בארץ ואני רוצה לפגוש אותך".

התרגשתי מאד, וקבענו כבר לאותו ערב אצלי בבית. 

"זוכרת את סינדי המסכנה?"…

התרגשתי מאד לקראת המפגש עם סינדי, שהייתה חברת האמת היחידה בחיי למרות שהייתה נערת ליווי, אבל כשפתחתי לה את הדלת באחת מאותן דירות דיסקרטיות בירושלים כמעט התעלפתי. מולי עמדה אמזונה מדהימה ביופייה, חטובה ועם שיער שופע ורגליים שלא נגמרות. היא קלטה את ההלם שלי וצחקה. "עשיתי דיאטה, הסרתי את המשקפיים, התחלתי להשקיע בעצמי". סיפרה לי שהתחתנה עם מיליונר והתגרשה, והגיעה לארץ לבחון קנייה של בניין משרדים להשקעה. שמחנו מאד לגלות ששנינו במצב כל כך טוב, ועוד יחסית לכמה שהיינו מסכנים בתיכון, פתאום סינדי אמרה לי "אתה יודע, אני תמיד הייתי דלוקה עליך, אבל בגלל שהיית הידיד היחיד שלי, לא יכולתי להגיד לך".

הסתכלתי עליה המום, ופתאום הוצפנו רגשות. העפנו את הבגדים אחד מהשני, התרגשנו מכמה שאנחנו יפים, התנשקנו בטירוף, ותוך כמה דקות מצאתי את עצמי גוהר מעליה, מתנשף בטירוף מרוב התרגשות, מנשק אותה בכל הגוף בזמן שהיא גונחת בהנאה. פתאום הדלת נפתחה וגלי, שהיתה אמורה לחזור רק מחר, עמדה בדלת, מסתכלת עלינו בהלם.

"זוכרת את סינדי השמנה והמסכנה?", שאלתי אותה, ואני וסינדי פרצנו בצחוק גדול. סינדי יצאה מהמיטה, ערומה ויפה מול עיניה של גלי ההמומות. 

"אני חוזרת ללוס אנג'לס אבל אני אגיע שוב בחודש הבא", אמרה לי.
"אני אהיה פה בשבילך", אמרתי, וחייכתי אל גלי. "איך הלך השיר שהיית שרה עלי? בא לך לשיר לנו אותו?"

מאותו יום ספרתי את הימים לאחור ומדי פעם הזמנתי את אחת מהנערות המדהימות , נערות ליווי שניתן להזמין בכל פורטל מדליק .