תאילנד או אוקראינה לוהטת


כשהתגרשתי,  ההורים שלי רצו לשמח אותי במתנה שווה, ונתנו לי אופציה לבחור לאן אני בוחרת לטוס, אוקראינה או תאילנד. מאחר והייתי אחרי נישואים מיובשים בלי טיפת סקס בשלוש שנים האחרונות, התלבטתי איפה אני אוכל למצוא גברים שווים יותר, בתאילנד או באוקראינה? בסוף הלכתי על אוקראינה, וכמה צדקתי!לא רוצה לגלות לכם אבל שם נמצאות נערות ליווי ליגל העל כמעט כמו נערת ליווי בטבריה !!!

הגברים האוקראינים מהממים וגבוהים

נחתתי באוקראינה עם טל, חברתי הטובה, שגם היא היתה אחרי גירושים קשים ורצתה לפרוק כל עול וליהנות מהחיים. נכנסנו למלון שלנו, שהיה מפואר במיוחד, והחלטנו שדבר ראשון נלך לעשות שופינג, כדי לדפוק הופעה סופר סקסית בערב. הלכנו לכמה חנויות, בזבזנו סכומי עתק אבל קנינו שמלות חושפניות סקסיות מהממות. תוך כדי, לא יכולנו שלא לשים לב לכך, שהגברים המקומיים נראים כולם כמו דוגמנים. יפים, גבוהים, מחוטבים, ויש להם התנהגות ג'נטלמנית סקסית להחריד. שמחנו שלא נענו לתאילנד, שם אולי היינו עובדות על השיזוף שלנו אבל בטח לא מוצאות גברים כאלה שווים.

בערב כל האורות דלוקים ויש אווירה של קרנבל

אחרי שנת צהריים טובה קמנו, רעבות ועירניות . התקלחנו, מרחנו קרם גוף יוקרתי, והלכנו לחפש מסעדה טובה. העיר היתה כולה נוצצת ומוארת, אנשים יפים ולבושים היטב ברחובות, אווירה של מסיבה יוקרתית בכל מקום. נכנסנו למסעדה שקראנו עליה ביקורות טובות, וסקרנו את הקהל. דקה אחרי שהתיישבנו על הבר וחיכינו שיתפנה לנו שולחן, קיבלנו בקבוק יין מתנה מגבר נאה שישב בצד השני של הבר. חייכנו אליו, ושתינו חצי בקבוק. את החצי השני שתינו עם האוכל, ובסוף הערב היינו ממש שיכורות וחרמניות. ביקשנו מהברמן המלצה על פאב או מועדון ממש שווים, והוא הזמין לנו מונית ואמר לנהג את הכתובת.

פאב עם הגברים הכי שווים באירופה

אז אני לא יודעת לאן בדיוק הברמן שלח אותנו, אבל איכשהו הגענו איכשהו הגענו למקום עם הגברים הכי שווים שראינו בחיים שלנו. היו שם כמה נשים שנראו כמו נערות ליווי בירושלים , אבל הבנו שככה נראות הבחורות המקומיות כשהן יוצאות לבילוי. הן היו יפהפיות, ונראו כאילו אין להן דאגות בחיים. תפסנו שולחן קטן, והזמנו בקבוק שמפניה. תוך שלוש דקות התיישבו לידינו ארבעה גברים יפהפיים שהשתמשו בקמגרה . טל שאלה אותי אם נראה לי שהם נערי ליווי, ולא ידעתי מה לענות לה. למען האמת, הם נראו מקצועיים מדי, ופשוט נמרחו עלינו. אמרתי לטל, "יודעת משהו, לא אכפת לי מי הם ומה הם. אנחנו לוקחות אותם למלון".

"את כולם?" נחרדה טל.

"כן", עניתי.

נכנסנו כולנו למונית גדולה, ונסענו למלון. בילינו את הלילה הכי טוב בחיים שלנו. כל אחת קיבלה שני גברים שליקקו לה, נישקו אותה, הפכו אותה – וגם עשו לה מופע סטריפטיז פרטי. הרגשנו כמו נערות ליווי מקצועיות . בבוקר הם נעלמו.

"הם עשו את כל זה בחינם?", תהתה טלי.

"כנראה", אמרתי, "כנראה שאנחנו עד כדי כך אטרקטיביות. עכשיו בואי נלך לארוחת בוקר, נצוד את הגברברים החדשים שיענגו אותנו הלילה".